NEWS


čtvrtek 3. března 2011

Motosalon 2011 @ PVA Letňany - by Fido

Letošní Motosalon v Letňanech byl už asi o trošku o něčem jiným, než co mám z doslechu, co bylo loni, teda že jen pár firem a jinak celkem boooooring. Teď 2 haly poměrně slušně našlápnutý novýma modelama, hadrama, helmama, různejma fidlátkama i sběratelskýma kouskama. Tady dál asi nemá cenu nic psát, prostě koukat dál...:) Co bylo zajímavý, že na Motosalonu se téměř všechny stroje daly osedlat, zatimco na Motocyklu na holešovickým Výstavišti (z kterýho je několik posledních pár fotek tady), tak všade cedulky "nesedat", nerozumim tomu moc:) Asi že v tom holešovickým stanu by se to osedělo víc než v halách v PVA... Oučastníci: Ráďa, Verča, Domča a 2 nařachaný policejní Modří andělé;)

1 komentář:

  1. Mno hele vono je to uplne jinak nez pises :)
    Motosalon a Motocykl jsou dve rozdilny akce s ruznejma organizatorama. Motocykl v Holesovicich organizuje Incheba Praha a Motosalon (PVA a Brno) porada BVV.

    STalo se tomu tak co si dovozci a dealeri motorek zacli stezovat na Inchebu na spatny zazemi, prostory na hovno atd... tak BVV usporadalo Motosalon (loni prvne), kde prodejcum/dovozcum etc. nabidly vsechno mnohem lepsi, prostory dustojnejsi atd.. a misto bylo zvoleno, ze to bude na stridacku jednou v Brne a jednou v Praze v PVA.
    Incheba se s tim nehodla smirit a proto porad porada Motocykl, kerej stoji uplne za hovno a skoro nic tam neni, a imho spis pripomina Vietnamskou trznici. Uz aby konecne Incheba zjistila, ze ma jit doprdele a vsichni pak budou na Motosalonu a budou spokojeny...

    OdpovědětSmazat